Imprezy firmowe w Łodzi

Sushi, ramen - Zielony Chrzan Łódź

Gdzie zorganizować imprezę firmową w Łodzi? Nasza restauracja to idealne miejsce na integrację i świętowanie. Lokal znajduje się w samym centrum Łodzi, tuż obok znanej ulicy Piotrkowskiej, która jest bardzo dobrze skomunikowana z wieloma kierunkami Łodzi. Dla naszych gości przygotowaliśmy przytulną salę, która pozwala na przeprowadzanie różnego typu eventów.

Planujesz imprezę firmową w Łodzi?

Zapewniamy wyśmienite jedzenie, profesjonalną obsługę i wspaniałą atmosferę

Dowiedz się więcej, co przygotowaliśmy dla Was

  • +48 533 992 222
  • sushi@zielonychrzan.pl

Zielony Chrzan to miejsce gdzie przeniesiesz się do świata Japonii. To zupełnie inny wymiar spędzania czasu w gronie rodziny, przyjaciół oraz partnerów biznesowych.

Impreza firmowa w Zielonym Chrzanie

Sushi Zielony Chrzan Łódź

Doskonałe jedzenie, autorskie menu

Dodatkowym atutem, który uświetni imprezy firmowe w restauracji Zielony Chrzan jest wspaniałe jedzenie, przygotowane wraz z użyciem azjatyckich składników. Nasz szef kuchni może przygotować unikalne przekąski lub autorskie menu. Oferujemy sezonowe menu komponowane przez naszego szefa kuchni.

Oczywiście możemy też opracować specjalne menu na imprezę firmową albo przygotować wybór pysznych przekąsek, m.in. finger foods.

W naszej restauracji goście mogą napić się również dobrego wina pod marką Partner Center Horeca. W naszej ofercie znajdują się także piwa ważone dla naszej restauracji w browarze Pivovsky, autorskie drinki i wybór sake.

Sushi catering
Sushi Zielony Chrzan

Nowa odsłona Zielonego Chrzanu

Po remoncie (10.2022) nasza sala zyskała na funkcjonalności i układzie. Jesteśmy w stanie przyjąć rezerwacje na 20 osób. W nowej odsłonie Zielonego Chrzanu oferujemy wiele możliwości:

  • zorganizowana grupa,
  • mini bankiety
  • eventy,
  • kolacje firmowe,
  • spotkania,
  • imprezy integracyjne.

Sushi Zielony Chrzan to unikalne miejsce na mapie Łodzi, które ma możliwość przygotowania dla Was wyjątkowych spotkań z wyśmienitą ofertą menu i skrojonych pod indywidualne potrzeby każdej z rezerwacji.