Sushi catering

Przygotowujemy cateringi, specjalne zamówienia ze zróżnicowanym menu. W ofercie znajduje się zarówno sushi, zupy, sałatki jak i orientalne desery. Zdobyte doświadczenie i nieustająca dbałość o jakość gwarantuje Państwu profesjonalny catering i zadowolenie gości. Nasze dania świetnie sprawdzą się na spotkania w firmielunchimprezy oraz eventy. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie i jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji na każdym etapie planowania i realizacji.

Dostępne 7 dni w tygodniu

Spotkania biznesowe / Imprezy firmowe / Okazje rodzinne

Catering Menu

Zapoznaj się z naszą ofertą Menu cateringowego obejmującą:

  • wszystkie rodzaje sushi (futomak, uramak, hosomak, gunkan, nigiri) przygotowane z najwyższej jakości składników i ryb (łosoś, tuńczyk yellowfin, okoń morski, krewetki, węgorz słodkowodny)
  • japońskie finger food – drobne, niespotykane, efektowne i smaczne orientalne przekąski idealne na każdy rodzaj spotkania
  • orientalne sałaki – klasyczne i nowoczesne mini sałatki inspirowane kuchnią orientalną
  • desery
  • napoje
sushi catering 2a
Sushi catering
sandy ravaloniaina Z4I1Qn5TyUw unsplash

Warsztaty

Nasz Szef Kuchni prowadzi liczne warsztaty w szkole kulinarnej Ashanti. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z tematyki kuchni japońskiej. Zapraszamy również firmy lub osoby indywidulane do kontaktu w ramach szkoleń integracyjnych.

Private Dining

Zaproś naszego Szefa Kuchni do swojego domu. Specjalnie dla Ciebie przygotuje japońską kolację lub fantastyczne sushi przyjęcie dla Twoich gości.

Prywatny kucharz to wspaniała alternatywa dla cateringu. Nasz Szef Kuchni zjawia się u Ciebie ze wszystkimi potrzebnymi produktami i przygotowuje dania bezpośrednio u Ciebie w kuchni. Świeże, najwyższej jakości dania sprawią, że Twój dom przeistoczy się w oryginalną japońską restaurację. Jeśli organizujesz garden party prywatny sushimaster przygotuje japońską ucztę również w plenerze.

Jeśli masz ochotę na wspólne gotowanie z profesjonalnym kucharzem, prywatne warsztaty z kuchni japońskiej, wieczór panieński/kawalerski lub firmowe przyjęcie z sushi to masz możliwość zrealizować te pomysły ze swoim prywatnym kucharzem.

Interesuje Cię Private dining napisz na kukku.pawelniewiadomski@o2.pl

pexels pietro jeng 671956 1