Sushi, ramen – promocje i oferty specjalne

Któż z nas nie kocha sushi i innych smakowitych dań kuchni japońskiej, zwłaszcza jeśli można kupić je w korzystnej cenie! Z tego powodu przygotowaliśmy rabaty, oferty specjalne oraz lojalnościowe. W restauracji Zielony Chrzan znajdziesz korzystne promocje sushi. Zobacz, co dokładnie przygotowaliśmy.

Sushi promocje lodz

Aktualne promocje na sushi, i nie tylko 🙂

Wybrane promocje na sushi i inne dania czekają – sprawdź, wpadnij do nas albo zamów telefonicznie lub online!

zielony chrzan - promo wtorki

W każdy wtorek -15% na całe Sushi z odbiorem własnym

zielony chrzan - facebook

Na naszym fanpage na facebooku odbywają się liczne konkursy z nagrodami

zielony chrzan - dostawa

Darmowa dostawa przy zamówieniu telefonicznym i przez naszą stronę powyżej 150 zł

Zamów przez naszą stronę 10 razy za minimum 100 zł a na 11 zamówienie otrzymasz 50% rabatu (koszt dostawy nie wlicza się)

zielony chrzan - karta łodzianina

Z Kartą Łodzianina 10% rabatu na całe menu z odbiorem i dostawą

Promocje sushi: dania zawsze w dobrej cenie

Aby osłodzić Wam początek tygodnia, czyli czas, w którym do weekendu jeszcze daleko, zarządzamy wtorkowe sushi promocje i oferujemy w ten dzień -15% na całe sushi z naszego menu z odbiorem własnym.
Jeśli jednak aura lub samopoczucie nie sprzyjają wychodzeniu z domu, przez cały tydzień dostarczymy Wam pyszne dania prosto pod drzwi.

  • Oferujemy też darmową dostawę przy zamówieniu telefonicznym i przez naszą stronę, jeśli kwota zamówienia przekroczy 150 zł.
  • Pamiętajcie też, że zyskujecie u nas z Kartą Łodzianina – po jej okazaniu macie u nas 10% rabatu na całe zamówienie.
Sushi promocje lodz
Sushi promocja Łódź

Promocje sushi dla stałych bywalców…

Cenimy naszych stałych klientów, dlatego przygotowaliśmy dla nich wyjątkowe promocje sushi: przy składaniu zamówienia przez naszą stronę 10 razy za minimum 100 zł, na 11 zamówienie przyznajemy aż 50% rabatu (koszt dostawy nie wlicza się).

… i promocje sushi dla nowych gości

Mamy też promocje sushi dla nowych gości, którzy – mamy nadzieję – zostaną z nami na dłużej. Całą kwotę pierwszego zamówienia złożonego przez stronę obniżymy o 15%.
Bez względu na to, czy należycie do grona naszych stałych bywalców, czy zajrzeliście do nas po raz pierwszy – zawsze czekają na Ciebie świetne promocje sushi!
A jeśli szukacie innych ofert, koniecznie śledźcie nasz fanpage na Facebooku – organizujemy konkursy, w których możecie wygrać to, co mamy najlepszego – nasze pyszne i świeże dania.

Promocje sushi Łódź