Wigilie firmowe w Łodzi

Wigilia firmowa Łódź

Planujesz wigilię firmową w Łodzi? 🎄 Nasza restauracja to idealne miejsce na spotkanie przy wspólnym stole⭐️ Zielony Chrzan już wiele lat istnieje na mapie Łodzi. Posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu dla Was wyjątkowych spotkań ze skrojoną ofertą menu pod indywidualne potrzeby każdej rezerwacji 🎅🏻🧑🏻‍🎄

Wigilia firmowa w Zielonym Chrzanie

israel albornoz VnpJ5 m 2mQ unsplash

Doskonałe jedzenie, autorskie menu

Dodatkowym atutem, który uświetni imprezy firmowe w restauracji Zielony Chrzan jest wspaniałe jedzenie, przygotowane wraz z użyciem azjatyckich składników. Nasz szef kuchni może przygotować unikalne przekąski lub autorskie menu. Oferujemy sezonowe menu komponowane przez naszego szefa kuchni.

Oczywiście możemy też opracować specjalne menu na imprezę firmową albo przygotować wybór pysznych przekąsek, m.in. finger foods.

W naszej restauracji goście mogą napić się również dobrego wina pod marką Partner Center Horeca. W naszej ofercie znajdują się także piwa ważone dla naszej restauracji w browarze Pivovsky, autorskie drinki i wybór sake.

israel albornoz VnpJ5 m 2mQ unsplash
GettyImages 1440408507

Nowa odsłona Zielonego Chrzanu

Po remoncie (10.2022) nasza sala zyskała na funkcjonalności i układzie. Jesteśmy w stanie przyjąć rezerwacje na 20 osób. W nowej odsłonie Zielonego Chrzanu oferujemy wiele możliwości:

  • zorganizowana grupa,
  • mini bankiety
  • eventy,
  • kolacje firmowe,
  • spotkania,
  • imprezy integracyjne.

Sushi Zielony Chrzan to unikalne miejsce na mapie Łodzi, które ma możliwość przygotowania dla Was wyjątkowych spotkań z wyśmienitą ofertą menu i skrojonych pod indywidualne potrzeby każdej z rezerwacji.